wtorek, 14 lipca 2015

Na rower - i w świat! :)

Hejo wszystkim :)

Miałam już prawie gotowy post kiedy po prostu zamknęło się okienko a post zniknął. Więc piszę go jeszcze raz, mam nadzieję, że teraz mi się uda XD 
Dzisiaj, mam dla Was post o rowerze, jak pewnie się domyślacie po tytule. Właśnie w wakacje, mam czas aby wsiąść na rower i pojechać na przejażdżkę. Najczęściej jeżdżę z mamą, z siostrą lub z przyjaciółmi i sprawia mi to naprawdę dużo radości. Lubię jeździć i po lesie (ale z kimś, bo sama się boję XD) i po ścieżce rowerowej ( ale też z kimś XDD). Nie powiem jednak, że jazda na rowerze to moja pasja, ale śmiało mogę powiedzieć, że jest to zajęcie, które naprawdę sprawia mi dużo radości.


Jeszcze przed wakacjami, pojechaliśmy z moją klasą na wycieczkę rowerową po lesie. Zgubiliśmy się, ale i tak było fajnie :DD Pamiętam też wycieczkę, która odbyła się rok temu. Pojechaliśmy tym razem trochę dalej. A mianowicie jakieś 15 czy 20 kilometrów ( z przystankami oczywiście XD) na ścieżkę rowerową. Potem byliśmy na kajakach. Wszyscy byli zmęczeni, spoceni i spragnieni, ale i tak mam z tego dnia meega fajne wspomnienia :)Myślę, że warto wsiąść na rower i przejechać się gdzieś. W jakąś fajną pogodę, umówić się ze znajomymi i po prostu razem pojeździć. Można się odstresować i odpocząć. Oprócz tego skutecznie pracują nasze mięśnie. Podsumowując jazda na rowerze ma same zalety! :) 

Myślę, że jazda na rowerze to naprawdę spoko pomysł. Nie siedźmy cały dzień przed komputerem, zróbmy coś fajnego, pożytecznego. Nie wiem jak Wy, ale ja pamiętam jak uczyłam się jeździć na rowerze. Byłam naprawdę mała :) Rowerek miał cztery koła i był żółty z tego co pamiętam. Chyba nawet mam go w garażu! :) Potem, miałam taki inny, cały obklejony moimi ulubionymi naklejkami. Nie wyrzuciłam ani tego ani tego. Wszystkie moje rowery to wspomnienia :) Nigdy ich się nie pozbędę :)Post, może nie był długi, ale nie chciałam dodawać milion takich samych zdjęć :) Mam nadzieję, że się podobało. No to ja jadę dalej. PA! :)


1 komentarz:

  1. Genialny post, piszesz co raz lepiej. Podczas czytania notki, czuć lekkość Twojego pisania.Mało osób posiada taką zdolność.Zdjęcia zdrobione z pomysłem!:)

    OdpowiedzUsuń